Świadczenie usługi Systemu Centralnego Wydruku (SCW) w GUM Warszawa i ŚKL GUM Kielce
- Numer postępowania BDG-WZP.261.2.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-04-16 14:05 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2025-04-16 14:05 | 145 KB | ||
|
|
SWZ BDG-WZP.261.2.2025.pdf | 2025-04-16 14:05 | 262 KB | ||
|
|
Zał nr 1 do SWZ_OPZ.pdf | 2025-04-16 14:05 | 424 KB | ||
|
|
Zał nr 2 do SWZ_FO.docx | 2025-04-16 14:05 | 37 KB | ||
|
|
Zał nr 3 do SWZ_ oświadczenie wykluczenie.docx | 2025-04-16 14:05 | 24 KB | ||
|
|
Zał nr 3a do SWZ_ oświadczenie wykluczenie.docx | 2025-04-16 14:05 | 23 KB | ||
|
|
Zał nr 4 do SWZ_ wykaz usług.docx | 2025-04-16 14:05 | 25 KB | ||
|
|
Zał nr 5 do SWZ_ zobowiązanie.docx | 2025-04-16 14:05 | 22 KB | ||
|
|
Zał nr 6 do SWZ_PPU.pdf | 2025-04-16 14:05 | 487 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do OPZ - ilości i rozmieszczenie urządzeń(2).doc | 2025-04-16 14:05 | 44 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do OPZ - Załącznik nr 3 do Umowy - Wzór protokołu odbioru cząstkowego wykonanych prac(2)(1).docx | 2025-04-16 14:05 | 55 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do Umowy - ilości i rozmieszczenie urządzeń(2).doc | 2025-04-16 14:05 | 44 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do Umowy - Wzór protokołu odbioru cząstkowego wykonanych prac.docx | 2025-04-16 14:05 | 55 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do Umowy - protokół odbioru wdrożenia i uruchomienia SCW(2).docx | 2025-04-16 14:05 | 57 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do Umowy - Oświadczenie o zachowaniu poufności(2).docx | 2025-04-16 14:05 | 32 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia_zmiana treści SWZ.pdf | 2025-04-25 14:43 | 201 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2025-04-25 14:43 | 41 KB | ||
|
|
Zał nr 1 do SWZ_OPZ_aktualny.pdf | 2025-04-25 14:44 | 426 KB | ||
|
|
Zał nr 6 do SWZ_PPU_aktualny.pdf | 2025-04-25 14:44 | 487 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ_II.pdf | 2025-04-29 12:06 | 145 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ_III_.pdf | 2025-04-30 11:24 | 142 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf | 2025-07-15 10:56 | 71 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.docx | 2025-05-08 14:23 | 20 KB |
