Dostawa wyposażenia stanowiska do pomiarów w warunkach laboratoryjnych z wykorzystaniem symulatorów dotyczących przyrządów do pomiaru prędkości pojazdów drogowych w Laboratorium Długości L4 do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach

  • Numer postępowania BDG-WZP.262.3.2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-14 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-05-14 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-22 12:08
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-22 12:08 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf 2025-04-22 12:08 206 KB
    icon SWZ BDG-WZP.262.3.2025.pdf 2025-04-22 12:08 272 KB
    icon zał. 1a do SWZ - OPZ_zegar (część 1).pdf 2025-04-22 12:08 277 KB
    icon zał. 1b do SWZ - OPZ_częstotliwościomierz (część 2).pdf 2025-04-22 12:08 241 KB
    icon zał. 1c do SWZ - OPZ_generator2 (część 3).pdf 2025-04-22 12:08 243 KB
    icon zał. 1d do SWZ - OPZ_generator4 (część 4).pdf 2025-04-22 12:08 240 KB
    icon zał. 1e do SWZ - OPZ_silnik (część 5).pdf 2025-04-22 12:08 239 KB
    icon zał. 1f do SWZ - OPZ_dron (część 6).pdf 2025-04-22 12:08 242 KB
    icon zał. 1g do SWZ - OPZ_zestaw fotokomórek (część 7).pdf 2025-04-22 12:08 262 KB
    icon zał. 1h do SWZ - OPZ_komputer (część 8).pdf 2025-04-22 12:08 236 KB
    icon Zał. 2a do SWZ - Formularz oferty (część 1).docx 2025-04-22 12:08 79 KB
    icon Zał. 2b do SWZ - Formularz oferty (część 2).docx 2025-04-22 12:08 76 KB
    icon Zał. 2c do SWZ - Formularz oferty (część 3).docx 2025-04-22 12:08 76 KB
    icon Zał. 2d do SWZ - Formularz oferty (część 4).docx 2025-04-22 12:08 76 KB
    icon Zał. 2e do SWZ - Formularz oferty (część 5).docx 2025-04-22 12:08 79 KB
    icon Zał. 2f do SWZ - Formularz oferty (część 6).docx 2025-04-22 12:08 79 KB
    icon Zał. 2g do SWZ - Formularz oferty (część 7).docx 2025-04-22 12:08 79 KB
    icon Zał. 2h do SWZ - Formularz oferty (część 8).docx 2025-04-22 12:08 76 KB
    icon zał. 3 do SWZ - PPU.pdf 2025-04-22 12:08 805 KB
    icon Zał. 4 do SWZ - oświadczenie.docx 2025-04-22 12:08 66 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf 2025-05-08 13:35 145 KB
    icon zał. 1c do SWZ - OPZ_generator2 (część 3) AKTUALNY.pdf 2025-05-08 13:36 244 KB
    icon ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BZP.pdf 2025-05-08 13:36 39 KB
    icon BZP ogłoszenie o wyniku nr BZP_2025 00286761_01.pdf 2025-06-20 11:12 115 KB
    icon BZP_ogłoszenie o wyniku nr 2025_BZP 00305878_01.pdf 2025-07-03 08:57 110 KB
    icon BZP_Ogłoszenie o wyniku nr BZP_00335867_01.pdf 2025-07-21 10:47 89 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa