Dostawa wyposażenia stanowiska do pomiarów w warunkach laboratoryjnych z wykorzystaniem symulatorów dotyczących przyrządów do pomiaru prędkości pojazdów drogowych w Laboratorium Długości L4 do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach
- Numer postępowania BDG-WZP.262.3.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-04-22 12:08 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf | 2025-04-22 12:08 | 206 KB | ||
|
|
SWZ BDG-WZP.262.3.2025.pdf | 2025-04-22 12:08 | 272 KB | ||
|
|
zał. 1a do SWZ - OPZ_zegar (część 1).pdf | 2025-04-22 12:08 | 277 KB | ||
|
|
zał. 1b do SWZ - OPZ_częstotliwościomierz (część 2).pdf | 2025-04-22 12:08 | 241 KB | ||
|
|
zał. 1c do SWZ - OPZ_generator2 (część 3).pdf | 2025-04-22 12:08 | 243 KB | ||
|
|
zał. 1d do SWZ - OPZ_generator4 (część 4).pdf | 2025-04-22 12:08 | 240 KB | ||
|
|
zał. 1e do SWZ - OPZ_silnik (część 5).pdf | 2025-04-22 12:08 | 239 KB | ||
|
|
zał. 1f do SWZ - OPZ_dron (część 6).pdf | 2025-04-22 12:08 | 242 KB | ||
|
|
zał. 1g do SWZ - OPZ_zestaw fotokomórek (część 7).pdf | 2025-04-22 12:08 | 262 KB | ||
|
|
zał. 1h do SWZ - OPZ_komputer (część 8).pdf | 2025-04-22 12:08 | 236 KB | ||
|
|
Zał. 2a do SWZ - Formularz oferty (część 1).docx | 2025-04-22 12:08 | 79 KB | ||
|
|
Zał. 2b do SWZ - Formularz oferty (część 2).docx | 2025-04-22 12:08 | 76 KB | ||
|
|
Zał. 2c do SWZ - Formularz oferty (część 3).docx | 2025-04-22 12:08 | 76 KB | ||
|
|
Zał. 2d do SWZ - Formularz oferty (część 4).docx | 2025-04-22 12:08 | 76 KB | ||
|
|
Zał. 2e do SWZ - Formularz oferty (część 5).docx | 2025-04-22 12:08 | 79 KB | ||
|
|
Zał. 2f do SWZ - Formularz oferty (część 6).docx | 2025-04-22 12:08 | 79 KB | ||
|
|
Zał. 2g do SWZ - Formularz oferty (część 7).docx | 2025-04-22 12:08 | 79 KB | ||
|
|
Zał. 2h do SWZ - Formularz oferty (część 8).docx | 2025-04-22 12:08 | 76 KB | ||
|
|
zał. 3 do SWZ - PPU.pdf | 2025-04-22 12:08 | 805 KB | ||
|
|
Zał. 4 do SWZ - oświadczenie.docx | 2025-04-22 12:08 | 66 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ.pdf | 2025-05-08 13:35 | 145 KB | ||
|
|
zał. 1c do SWZ - OPZ_generator2 (część 3) AKTUALNY.pdf | 2025-05-08 13:36 | 244 KB | ||
|
|
ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BZP.pdf | 2025-05-08 13:36 | 39 KB | ||
|
|
BZP ogłoszenie o wyniku nr BZP_2025 00286761_01.pdf | 2025-06-20 11:12 | 115 KB | ||
|
|
BZP_ogłoszenie o wyniku nr 2025_BZP 00305878_01.pdf | 2025-07-03 08:57 | 110 KB | ||
|
|
BZP_Ogłoszenie o wyniku nr BZP_00335867_01.pdf | 2025-07-21 10:47 | 89 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2025-05-14 14:55 | 1.57 MB |
