Dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku OT, L2 i L4 Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach oraz dostawa i montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego Głównego Urzędu Miar w Kielcach
- Numer postępowania BDG-WZP.262.5.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-05-28 14:07 | - | |||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2025-05-28 14:07 | 169 KB | ||
|
|
SWZ BDG-WZP.262.5.2025.pdf | 2025-05-28 14:07 | 262 KB | ||
|
|
Zał nr 1a do SWZ_OPZ_ panele fotowoltaiczne.pdf | 2025-05-28 14:07 | 971 KB | ||
|
|
Zał nr 1b do SWZ_OPZ_stacje ładowania.pdf | 2025-05-28 14:07 | 1.03 MB | ||
|
|
Zał nr 2a do SWZ_FO_panele fotowoltaiczne.docx | 2025-05-28 14:07 | 78 KB | ||
|
|
Zał nr 2b do SWZ_FO_stacje ładowania.docx | 2025-05-28 14:07 | 81 KB | ||
|
|
Zał nr 3 do SWZ_ oświadczenie wykluczenie.docx | 2025-05-28 14:07 | 72 KB | ||
|
|
Zał nr 3a do SWZ_ oświadczenie wykluczenie.docx | 2025-05-28 14:07 | 67 KB | ||
|
|
Zał nr 4 do SWZ_ wykaz dostaw.docx | 2025-05-28 14:07 | 71 KB | ||
|
|
Zał nr 5 do SWZ_ zobowiązanie.docx | 2025-05-28 14:07 | 70 KB | ||
|
|
Zał nr 6a do SWZ_PPU_panele fotowoltaiczne.pdf | 2025-05-28 14:07 | 1.13 MB | ||
|
|
Zał nr 6b do SWZ_PPU_stacje ładowania samochodów.pdf | 2025-05-28 14:07 | 1.07 MB | ||
|
|
Zał nr 6 do Załącznika nr 6a do SWZ_PW Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 150 kWp na terenie ŚKLGUM w Kielcach- aktualizacja maj 2025(1).zip | 2025-05-28 14:07 | 94.25 MB | ||
|
|
Zał nr 6 do Załącznika nr 6b do SWZ - PW_EL_100 Plan sytuacyjny.pdf | 2025-05-28 14:07 | 4.94 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ.pdf | 2025-06-03 16:14 | 154 KB | ||
|
|
Wyjaśnienia treści SWZ_II.pdf | 2025-06-05 13:51 | 196 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o wyniku postępowania.pdf | 2025-07-28 15:09 | 100 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
