Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych i socjalnych Głównego Urzędu Miar oraz utrzymanie w czystości terenów zewnętrznych przylegających do budynku
- Numer postępowania BDG-WZP.261.2.2026
- Typ postępowania Postępowanie unijne
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Uwagi
Ogłoszenie
JEDZ
Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
zamówień publicznych w całej UE.
Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.
Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej.
Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-16 11:15 | - | |||
|
|
SWZ sprzątanie.pdf | 2026-03-16 11:15 | 261 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).pdf | 2026-03-16 11:15 | 118 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf | 2026-03-16 11:15 | 213 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz oferty.docx | 2026-03-16 11:15 | 30 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie grupa kapitałowa.docx | 2026-03-16 11:15 | 20 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o aktualności JEDZ.docx | 2026-03-16 11:15 | 21 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz usług wykonanych.docx | 2026-03-16 11:15 | 28 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie sankcyjne Wykonawca.docx | 2026-03-16 11:15 | 25 KB | ||
|
|
Załącznik nr 7a do SWZ - Oświadczenie sankcyjne podmiotu udostępniającego.doc | 2026-03-16 11:15 | 47 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.doc | 2026-03-16 11:15 | 55 KB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ - Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia niezbędnych zasobów Wykonawcy.docx | 2026-03-16 11:15 | 21 KB | ||
|
|
Ogłoszenie opublikowane.pdf | 2026-03-16 11:15 | 254 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedzi na pytania I.pdf | 2026-03-18 14:08 | 173 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania II (1).pdf | 2026-03-24 14:08 | 183 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania III.pdf | 2026-03-30 15:14 | 151 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania IV.pdf | 2026-04-07 10:33 | 219 KB | ||
|
|
Zmodyfikowany Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).pdf | 2026-04-07 10:33 | 119 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie 2026-OJS067-00234410-pl-ts. pdf.pdf | 2026-04-07 10:33 | 257 KB | ||
|
|
Odpowiedzi na pytania VI.pdf | 2026-04-15 11:34 | 165 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
| Lista ogłoszeń | Data publikacji |
|---|---|
| Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia | 2026-06-30 11:34 |
