Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz obsługi recepcji w kompleksie budynków Głównego Urzędu Miar.
- Numer postępowania BDG-WZP.261.1.2026
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-26 13:56 | - | |||
|
|
Załącznik nr 7 do SWZ_PPU.pdf | 2026-03-26 13:57 | 579 KB | ||
|
|
Załącznik nr 6 do SWZ_ zobowiązanie.docx | 2026-03-26 13:57 | 22 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5 do SWZ_Wykaz pracowników bez broni, z bronią.docx | 2026-03-26 13:57 | 24 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4 do SWZ_ Wykaz usług.docx | 2026-03-26 13:57 | 22 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3a do SWZ_ oświadczenie wykluczenie.docx | 2026-03-26 13:57 | 23 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ_ oświadczenie wykluczenie.docx | 2026-03-26 13:57 | 24 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2 do SWZ_Formularz ofertowy.docx | 2026-03-26 13:57 | 36 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 do SWZ_OPZ.docx | 2026-03-26 13:57 | 57 KB | ||
|
|
SWZ BDG-WZP.261.1.2026.pdf | 2026-03-26 13:57 | 290 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2026-03-26 13:57 | 2.65 MB | ||
|
|
ZAŁĄCZNIK NR 5 do umowy - Umowa powierzenia danych osobowych..pdf | 2026-03-26 13:57 | 4.01 MB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Odpowiedż na pytanie.pdf | 2026-04-02 09:26 | 167 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf | 2026-04-10 08:19 | 223 KB | ||
|
|
Odpowiedź na pytanie -II.pdf | 2026-04-10 08:19 | 194 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia | - | |
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - | |
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | - |
