Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz obsługi recepcji w kompleksie budynków Głównego Urzędu Miar.

  • Numer postępowania BDG-WZP.261.1.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-04-09

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-15 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-15 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-26 13:56
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-26 13:56 -
    icon Załącznik nr 7 do SWZ_PPU.pdf 2026-03-26 13:57 579 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ_ zobowiązanie.docx 2026-03-26 13:57 22 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ_Wykaz pracowników bez broni, z bronią.docx 2026-03-26 13:57 24 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ_ Wykaz usług.docx 2026-03-26 13:57 22 KB
    icon Załącznik nr 3a do SWZ_ oświadczenie wykluczenie.docx 2026-03-26 13:57 23 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_ oświadczenie wykluczenie.docx 2026-03-26 13:57 24 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_Formularz ofertowy.docx 2026-03-26 13:57 36 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_OPZ.docx 2026-03-26 13:57 57 KB
    icon SWZ BDG-WZP.261.1.2026.pdf 2026-03-26 13:57 290 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-03-26 13:57 2.65 MB
    icon ZAŁĄCZNIK NR 5 do umowy - Umowa powierzenia danych osobowych..pdf 2026-03-26 13:57 4.01 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedż na pytanie.pdf 2026-04-02 09:26 167 KB
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf 2026-04-10 08:19 223 KB
    icon Odpowiedź na pytanie -II.pdf 2026-04-10 08:19 194 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-04-15 17:12 201 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa