Budowa, dostawa i uruchomienie stanowisk do dystrybucji czasu urzędowego lub czasu zgodnego z czasem urzędowym za pomocą protokołu NTP lub PTP wraz z systemem do monitorowania poprawności ich pracy i gromadzenia statystyk realizowanych usług.

  • Numer postępowania BDG-WZP.262.8.2026
  • Typ postępowania Postępowanie unijne
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-06-30

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-14 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-14 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-30 07:16
    Termin zakończenia postępowania:
    --
    Zaszyfrownanie (dodanie dokumentu lub zapisanie oferty)

    Ustaw i zapamiętaj własny kod dostępu, aby móc podejrzeć złożoną {1} lub ją wycofać.

    W przypadku utraty ustawionego kodu, należy wycofać i/lub usunąć {1}, co umożliwi Ci nadanie nowego kodu dostępu oraz ponowne wprowadzenie {0} do systemu.

    Kodu dostępu nie udostępniaj nikomu, nawet Zamawiającemu. Do momentu otwarcia, Zamawiający nie ma wglądu do złożonego formularza {0} ani żadnych załączonych dokumentów.

    Opis:
    Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny, korzystając z narzędzia ESPD. W przypadku wyboru tej opcji, Wykonawca nie musi załączać plików XML lub innych formatów. System automatycznie prześle wypełnione dane na Formularzu JEDZ do Platformy zakupowej Zamawiającego.
    Typ: *
    Załącznik: *

    Jednolity europejski dokument zamówienia (ESPD) jest oświadczeniem własnym na temat kondycji finansowej, zdolności i kompetencji przedsiębiorstwa na potrzeby postępowania
    o udzielenie zamówienia publicznego. Jest on dostępny we wszystkich językach UE i stosowany jako wstępny dowód spełnienia warunków wymaganych w procedurach udzielania
    zamówień publicznych w całej UE.

    Dzięki ESPD oferenci nie muszą już przedstawiać pełnej dokumentacji dowodowej i różnych formularzy stosowanych dotychczas w przetargach unijnych,
    co oznacza znaczne uproszczenie dostępu do potencjalnych zamówień transgranicznych.

    Od 18 kwietnia 2018 r. jednolity europejski dokument zamówienia jest przekazywany wyłącznie w formie elektronicznej. Kliknij w przycisk "Uzupełnij JEDZ"

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-30 07:16 -
    icon SWZ_Stanowiska do dystrybucji czasu.pdf 2026-06-30 07:16 302 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz dostaw.docx 2026-06-30 07:16 70 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie innego podmiotu do udostępnienia zasobów.docx 2026-06-30 07:16 62 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualizacji informacji.docx 2026-06-30 07:16 62 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ _ PPU.docx 2026-06-30 07:16 234 KB
    icon Załącznik nr 5 do Umowy - Oświadczenie o zachowaniu poufności.docx 2026-06-30 07:16 73 KB
    icon Załącznik nr 4 do Umowy Wzór protokołu odbioru.docx 2026-06-30 07:16 96 KB
    icon Załącznik nr 3 do Umowy - Klauzula informacyjna.docx 2026-06-30 07:16 116 KB
    icon Załącznik nr 3 do Umowy - Ankieta do Wykonawcy.docx 2026-06-30 07:16 79 KB
    icon Załącznik nr 4d do SWZ _ część4 Moduł monitorowania i gromadzenia statystyk ze stanowisk do dystrybucji czasu urzędowego.docx 2026-06-30 07:16 86 KB
    icon Załacznik nr 4c do SWZ _ część3 Stanowisko do dystrybucji czasu zgodnego z czasem urzędowym.docx 2026-06-30 07:16 86 KB
    icon Załącznik nr 4b do SWZ _ część2 Stanowiska do dystrybucji czasu urzędowego w klastrach mini serwerów NTP.docx 2026-06-30 07:16 94 KB
    icon Załącznik nr 4a do SWZ _ część1 Stanowisko do dystrybucji czasu urzędowego w zapasowym centrum.docx 2026-06-30 07:16 94 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docx 2026-06-30 07:16 59 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy.docx 2026-06-30 07:16 68 KB
    icon Załącznik nr 2a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.doc 2026-06-30 07:16 83 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.docx 2026-06-30 07:16 75 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-06-30 07:16 285 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi I.pdf 2026-07-06 16:30 160 KB
    icon Odpowiedzi II.pdf 2026-07-08 15:09 168 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wyborze oferty oraz odrzuceniu oferty.pdf 2026-08-07 15:58 187 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa