Usługa udostępnienia lokalizacji i utrzymania 6-ciu rozproszonych stanowisk do dystrybucji czasu urzędowego z przydzieleniem adresacji IP dla Głównego Urzędu Miar

  • Numer postępowania BDG-WZP.262.9.2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-09-04

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 12:00 (Pozostało: 2 Dni 15 Godzin 42 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-21 15:10
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-21 15:10 -
    icon SWZ na udostępnienie lokalizacji.pdf 2026-08-21 15:10 258 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ_OPZ.pdf 2026-08-21 15:10 541 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ_PPU.pdf 2026-08-21 15:10 696 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ_FO.docx 2026-08-21 15:10 78 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ.docx 2026-08-21 15:10 63 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-21 15:10 1.88 MB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Zmodyfikowany załącznik nr 2 – Projektowane postanowienia umowy (PPU).pdf 2026-09-02 11:41 215 KB
    icon Odpowiedź na pytanie.pdf 2026-09-02 11:41 196 KB
    icon Zmodyfikowany SWZ 04.09.2026.pdf 2026-09-04 15:59 259 KB
    icon Modyfikacja SWZ.pdf 2026-09-04 15:59 186 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa